Mobirise

BērnuCeliņš

"NARE IN RERUM NATURA" – PELDĒT IR LIETU DABĀ

SHARE THIS PAGE!

Jūs, iespējams, pajautāsiet: "Lai gan bērna peldētapmācības jautājums man ir svarīgs un aktuāls, kāpēc man ir jāpievērš uzmanība tieši šim piedāvājumam, kad apkārt ir tik daudz alternatīvu?" Bez šaubām, izvēle ir Jūsu rokās un to nosaka vairāki faktori. Mēs, no savas puses, tikai gribējām vēlreiz pievērst Jūsu uzmanību dažiem no tiem:
  • Treneris -Neapšaubāmi, galvenā nodarbību sastāvdaļa – treneris. Jūsu bērnu apmācīs īsts profesionālis, kuram ne tikai ir daudzu gadu pieredze, bet arī attiecīga akadēmiska izglītība. Turklāt mūsu treneri ir ne tikai labi speciālisti, bet dzīves priecīgi un jauki cilvēki, kuri darbu ar bērniem uzskata par savu aicinājumu.
  • Bāze - Bērnu peldētapmācība notiek sporta klubā „Ķeizarmežs”, kuru par savu bāzi ir izvēlējušies daudzi Latvijas sportisti, komandas un valsts izlase. Tādas izvēles iemesli ir saistīti ar īpašo kompleksa infrastruktūru. Tā apvieno sporta specializāciju ar brīnišķīgām atpūtas iespējām un augsto komforta līmeni, kas pārvērš kompleksu par elitāru sporta klubu, kurš atrodas Mežaparkā gleznaina ezera tuvumā. Jūsu bērna nodarbībām tiks nodrošināts nepieciešamais inventārs (uz rokām liekami pludiņi, ja nepieciešamas brilles, dēlīši peldēšanai, bumbiņas u.c.). Saskaņā ar bērna prasmēm, nodarbības notiek mazajā vai dziļajā baseinā, pielietojot dažādus vingrinājumu kompleksus. Pēc nodarbībām baseinā bērni varēs ieiet pasildīties vienā no divām pirtīm vai, kas ir populārāks bērnu vidū, pasēdēt burbuļvannā. Ģērbtuves ar dušām, skapīšiem, spoguļiem, fēnu tieši savienojas ar baseinu. Kluba kafejnīca ar labu un nedārgu ēdienu karti. Tas viss tas nodrošina solīdu materiālo bāzi ne tikai sportistu treniņiem, bet arī Jūsu bērnam.
  • Drošība un higiēna - Nodarbības laikā treneris atrodas pastāvīgā kontaktā ar bērniem. Administratores nodrošina baseinā vispārējo kārtību. Ģērbtuvē skapīši ir aizslēdzami ar atslēgu. Dārglietas var atstāt speciālās kastītēs uzņemšanā. Kopējo kārtību kompleksā nodrošina apsargs. Ūdens abos kompleksa baseinos pastāvīgi tiek attīrīts ar bezhlora filtrēšanas sistēmu. Ventilācijas sistēma reģenerē gaisu un uztur tā temperatūru apmēram 27°С līmenī. Apkopējas nepārtraukti nodrošina tīrību.
  • Cenas - Ar visām minētām lieliskām treniņu iespējām, kurās iekļautas nodarbības baseinā, kā arī pirts vai burbuļvannas apmeklējums, nodarbību cenas ir no viszemākajām Rīgā. Mēs uzskatām, ka peldēšanas nodarbībām ir jābūt pieejamām bērniem.

Drop a Line

Don't hesitate to contact us

Ready for offers and cooperation

Phone: +371-29140440
Email: youremail@mail.com

Address

Ezermalas Str. 30
Riga, AA 99999

Contacts

Email: support@mobirise.com
Phone: +1 (0) 000 0000 001
Fax: +1 (0) 000 0000 002